74c504af0b2c142cf58c8d19e307ced6Doceniając trud i poświęcenie, dziś – w dniu Święta Policji, mamy okazję wyrazić wdzięczności i szacunek za Państwa służbę. 

Dziękujemy. To proste słowo, niech będzie wyrazem naszej wdzięczności za to, że na co dzień niezłomnie zapewniacie nam bezpieczeństwo i pomoc w niełatwych dziś czasach.

W imieniu Środowiska Akademickiego Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie, życzymy Państwu, abyście codziennie spotykali się zpolicja kalety logo dowodami uznania za podejmowany trud. Niech satysfakcja płynąca z wykonywanych obowiązków łączy się z wyrazami szacunku dla podejmowanych  przez Was zadań.

 

NOWOŚĆ – Podyplomowe studia metodyczne dla nauczycieli j.angielskiego

English-Language-10 (1)Jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku filologia angielska oraz lingwistyka stosowana w zakresie języka angielskiego? Nie posiadasz kwalifikacji z zakresu przygotowania psychologiczno-pedagogicznego? Masz dyplom pozostałych kierunków studiów I i II stopnia i posiadasz certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym lub biegłym? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję na studiach podyplomowych! 

Czytaj dalej…