Prace dyplomowe w Sitech Sp. z o.o.

 firm_6246_af91a8_bigInteresujesz się branżą motoryzacyjną i nowoczesnymi technologiami? Chcesz mieć wpływ na procesy w przedsiębiorstwie Sitech? Planujesz napisać pracę dyplomową z zakresu: IT, Logistyki, Finansów, Ochrony Środowiska, BHP czy Planowania produkcji? Poznaj zasady funkcjonowania koncernu o międzynarodowej renomie!

Czytaj dalej…

NOWOŚĆ – Podyplomowe studia metodyczne dla nauczycieli j.angielskiego

English-Language-10 (1)Jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku filologia angielska oraz lingwistyka stosowana w zakresie języka angielskiego? Nie posiadasz kwalifikacji z zakresu przygotowania psychologiczno-pedagogicznego? Masz dyplom pozostałych kierunków studiów I i II stopnia i posiadasz certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym lub biegłym? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję na studiach podyplomowych! 

Czytaj dalej…

Bilans Gospodarki Surowcami Mineralnymi Polski i Świata 2013 – w bibliotece UZZM

bilans2013

Pracownia Polityki Surowcowej zajmuje się m.in. analizą gospodarki surowcami mineralnymi w Polsce i na świecie, bilansowaniem tej gospodarki, analizą ekonomicznych, prawnych, techniczno-technologicznych i środowiskowych uwarunkowań pozyskiwania surowców mineralnych. Najważniejszym zadaniem badawczym realizowanym przez tę Pracownię jest ukazujący się od 24 lat ,,Bilans Gospodarki Surowcami Mineralnymi Polski i Świata,,. Prace zlecane są przez Ministra Środowiska. Bilans z 2013 roku dostępny jest w naszej bibliotece.

POLECAMY!